Tamithalat

Teslimat Bilgileri

TAM İTHALAT

      Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde gönderimini sağlamak için banka onayı ile birlikte saat 11.30'dan önce alım yapmanız durumunda aynı gün kargoya verilecektir. Ancak kargo firmasında oluşabilecek kota sorunu vb. sorunlar oluşması halinde ertesi gün kargoya teslim edilir. 

*Özel üretim talebi olan ürünlerin kargo süresi imalat süresine göre farklılık göstermektedir.

*www.tamithalat.com gün içerisinde yüksek satış hacmine sahip bir alışveriş sitesidir, ve bu doğrultuda ilerlemektedir. Aynı günde popüler olan ürün birçok Müşteri/Bayi tarafından satın alınabilir. Bu gibi durumlarda stokta kalmayan ürün ile ilgili bizlerle iletişime geçiniz. Web sitemizin altyapısı Opencart Global tarafından yazılmış olup, server korunaklı şekilde server üzerinde barındırılmaktadır.

*Cumartesi-Pazar günleri kargo çıkışımız yoktur.

*Ürünleriniz kontrol edilerek defo/hata olmayan ürünler müşterinize gönderilir, ürünlerinizin arızalı olması nedeni ile iptal edilmesi durumunda müşteriniz ile iletişime geçerek kargo görevlisi ile birlikte tutanak tanzim edilmesi istenilmelidir, diğer durumlarda iade edilmesi halinde
iade formu doldurup tarafımızla iletişime geçerek iade kolaylığı avantajlarını görebilirsiniz. Web sitemiz ve bağlantılarımız Opencart Trendyol Entegrasyon sistemlerinde Opencart Global i önermektedir.

* Mağazamızdan alacağınız ürünlerde müşterinize ürünün gönderilmesi için 0850-441-3461 Telefon numaramıza Whatsapp üzerinden veya destek@tamithalat.com posta adresimize pdf formatında pazaryeri kargo şablonu ile birlikte mağazamızdan almış olduğunuz ürünün sipariş kodunu göndermeniz gerekmektedir.

* Mağazamızdan alacağınız ürünlere pazaryeri kargo şablonunuzda bulunan gönderim kodunu ek açıklamaya yazmayı unutmayınız, bu ve bunun benzeri konular  sorun yaşamamanız adına fazlasıyla önem arz etmektedir.
bankalar