Gizlilik Sözleşmesi

Tamithalat.com , kayıtlı Üyelerinden topladığı bilgilerin kullanımı ile ilgili politikası ve Üyelerin sahip olduğu haklar, aşağıda sıralanmıştır:


1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde tamithalat.com ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla asla kullanılmayacaktır. 

2. Tamithalat mağazamıza girdiğiniz tüm bilgiler size aittir ve sadece tarafınızca görülür ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya sitemize giren birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında tarafımızca diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, firmamızın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır. 

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgileri zorunlu alanlar hariç olmak üzere dilediğiniz şekilde doldurabilirsiniz, zorunlu alanlar dışındaki bilgileri doldurmayabilirsiniz.

Firmamız Güvenlik Politikası gereği;

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır.

Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir.

SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek PayTR'ye gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Tamithalat.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır.

Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Tamithalat.com , PayTR Altyapısını Kullanmaktadır.

Her Bilginiz % 100 Güvendedir.
Yükleniyor...